Osmo Mobile 4

لحظات خارق‌العاده‌ی زندگی شایسته‌ی این هستند که با ویدئویی روان ثبت شود. DJI OSMO 4 یک تثبیت کننده‌ی تصویر تاشو است که برای تکامل و ارتقا دوربین گوشی هوشمند شما طراحی شده است و این امکان را می‌دهد که فوراً ضبط ویدئو را شروع کنید.

به کمک مانت اتصال مغناطیسی، طراحی بدنه‌ی فوق‌العاده جمع و جور و همچنین ویژگی‌های آسان برای استفاده، اوسمو موبایل ۴ بهترین راه حل برای به اشتراک گذاشتن دنیای شما از دید دوربین گوشی هوشمندتان است.

طراحی مغناطیسی با رابطی بسیار سریع

گیره‌ی مغناطیسی و حلقه‌ی مغناطیسی به شما این امکان را می‌دهند که به سرعت و با بالاترین امنیت ممکن گوشی هوشمندتان را به اوسمو موبایل ۴ متصل کنید. پس از اتصال آنها می‌توانید در شرایطی بسیار ایده‌آل و در حال حرکت فیلم برداری کنید.

گیره‌ی مغناطیسی

گیره‌ی مغناطیسی فوق العاده نازک و فوق سبک است و گوشی هوشمند شما را در حین استفاده کاملاً ایمن نگه می‌دارد.

حلقه‌ی مغناطیسی

با استفاده از نگهدارنده‌ی حلقه‌ای مغناطیسی می‌توانید گوشی هوشمند خود را به سادگی روی اوسمو موبایل ۴ قرار دهید، گوشی هوشمندتان را با خیال راحت نگه دارید و یا از آن به عنوان یک پایه‌ی جداگانه استفاده کنید.

ویژگی‌های هوشمند

تصور کنید که چه چیزهایی ممکن است

به لطف ویژگی‌های منحصر به فرد اوسمو موبایل ۴ و همچنین پایه‌ی مستحکم و ایمن آن می‌توانید زیباترین فیلم‌های ممکن را ثبت کنید.

ActiveTrack 3.0

ActiveTrack 3.0  به شما این امکان را می‌دهد که یک سوژه را پیدا کرده و آن را در تمام طول فیلم برداری ردیابی کنید. این ویژگی با بزرگسالان، کودکان و حتی حیوانات خانگی با دقت بسیار زیادی کار می‌کند و حتی می‌تواند با استفاده از جوی استیک فیزیکی روی گیمبال بین ترکیب‌های مختلف سوییچ کند.

Story Mode

درباره‌ی نحوه‌ی فیلم برداری یا ویرایش مطمئن نیستید؟ الگوهای خلاقانه در حالت Story را امتحان کنید تا در هنگام ثبت تصاویر جذاب، هیچ لحظه‌ای را از دست ندهید.

DynamicZoom

حالت فوق‌العاده‌ی داینامیک زوم را امتحان کنید تا یک بزرگنمایی خلاقانه در تصویر خود داشته باشید، حالت زومی که به شما حس فیلم‌های هالیوودی یا آلفرد هیچکاک را منتقل می‌کند، بدون اینکه خودتان هیچ زحمتی برای آنها کشیده باشید. الگوریتم‌های پیشرفته می‌دانند چه کاری باید انجام دهند، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این گزینه را فعال کرده و راه بروید.

CloneMe Pano

تا به حال شده که بخواهید همزمان در چندین مکان باشید؟ این بار شانس با شماست. ویژگی CloneMe از چندین عکس یک منظره‌ی حماسی را ثبت می‌کند، برای این حالت تنها کافی است کادر بندی را به صورت خلاقانه‌ای تنظیم کنید.

Gesture Control

چه در حال ثبت یک عکس سلفی باشید و چه بخواهید یک عکس گروهی بگیرید، به دستی آزاد نیاز خواهید داشت، تا راه بروید. کنترل اوسمو موبایل ۴ تنها با استفاده از یک دست هم قادر است، به این شکل که گوشی خود را کاملا تنظیم کرده و حرکت می‌کنید، البته شروع عکاسی و یا فیلم برداری آنقدر هم کار ساده‌ای نخواهد بود.

زمان تایم لپس رسیده !

هر ثانیه از زمان را در فیلم خودتان ثبت کنید

ابرهای سفید در آسمان حرکت می‌کنند و شما باید این حرکت را در زمانی کوتاه با سرعتی زیاد به تصویر بکشید، ممکن است بخواهید تمام سفرتان در جاده را نیز به تکنیک تایم لپس ثبت کنید. در این حالت اوسمو موبایل ۴ به کمکتان خواهد آمد.

Hyperlapse

زمان و حرکت را برای یک نتیجه‌ی خیره کننده متراکم کنید.

Motionlapse

ویدئوهای تایم لپس خود را با حرکتی بسیار جذاب ثبت کنید تا تاثیر گذاری آن بر بیننده بیشتر باشد.

Timelapse

غروب آفتاب زیبا را در یک کلیپ ویدئویی کوتاه ثبت کنید، این ویدئو برای اشتراک گذاری فوق‌العاده است.

قابلیت‌های خلاقانه

اما نه، صبر کنید، هنوز هم موارد بیشتری وجود دارد !

شما می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های خلاقانه در  اوسمو موبایل ۴ تصاویر و ویدئوهای فوق‌العاده جذابی را ثبت کنید.

SpinShot Mode

گوشی هوشمند خود را بچرخانید تا جلوه‌ی تصویربرداری چشمگیری داشته باشید.

Slow Motion

سرعت را کم کنید تا لحظاتی را که ممکن است از دست داده باشید را هم ثبت کنید.

۲۴۰° Pano

از حرکات یا شمارش معکوس برای ثبت یک نمای پانوراما با جزئیاتی بسیار زیبا و دقیق استفاده کنید.

۳×۳ Pano

۹ عکس به صورت خودکار در یک عکس با زاویه دید‌ی بسیار گسترده ترکیب می‌شوند.

اپلیکیشن DJI Mimo

اپلیکیشن DJI Mimo دارای یک ویرایشگر ویدئویی داخلی است که به شما این امکان را می‌دهد که، ویدئوهایتان را بلافاصله پس از ثبت، به خوبی ویرایش کرده و به اشتراک بگذارید. سعی کنید آموزش‌های داخلی نرم افزار را دنبال کنید تا با قابلیت‌ها و امکانات حرفه‌ای آن نیز کاملاً آشنا شوید.

فوق‌العاده پایدار

دیگر هرگز از فیلم‌های لرزانی که ثبت می‌کردید راضی نباشید. حتی با اضافه شدن یک لنز خارجی، موتور قدرتمند DJI اوسمو موبایل ۴ می‌تواند گوشی هوشمند شما را در تمام طول فیلم برداری کاملاً ثابت نگه دارد.

سازگاری بسیار راحت

اوسمو موبایل ۴ به طور مستقیم می‌تواند شاتر اکثر دوربین‌های گوشی‌های هوشمند را کنترل کند و همچنین به طور خاص برای مدل‌های پرچم‌دار نیز بهینه شده است.

کنترل پیشرفته برای کارایی بیشتر

طراحی شده برای ضبط ویدئوهای پیشرفته و با کیفیت

DJI اوسمو موبایل ۴ با ایجاد ساده‌ترین تجربه‌ی تصویربرداری ممکن، هر موقعیتی را ساده می‌کند.